اخبار

مهرداد تولاییان، معاون بهره برداری شرکت در تشریح دستاوردهای سال ۹۹ ذوب آهن اصفهان گفت: در سال ۱۳۹۹ ویروس کرونا بیشترین تاثیر را بر صنعت فولاد گذاشت،کمبود مواد اولیه در سه ماهه اول سال در دو بعد کمی و کیفی ذوب آهن اصفهان را با چالش هایی مواجه ساخت و متاسفانه اندکی از برنامه و اهدافی که تدوین نمودیم، فاصله گرفتیم بنابراین به سمت تولید محصولاتی با ارزش افزوده بالا رفتیم.
Sun, 11 Apr 2021 19:42:06 GMT
امین ابراهیمی دارای مدرک مهندسی متالوژی از دانشگاه فردوس مشهد و مدرک کارشناسی ارشد MBA پس از دو سال حضور درخشان در راس شرکت فولاد اکسین خوزستان شرکتی زیانده را با سود 2500 میلیارد تومان تحویل می دهد.
Sun, 11 Apr 2021 19:36:04 GMT
به دنبال انتصاب امین ابراهیمی به عنوان مدیرعامل شرکت فولاد خوزستان این انتصاب را که حاصل عملکرد درخشان دوران مدیریت این جوان فولادی در شرکت فولاد اکسین می‌دانیم.
Sun, 11 Apr 2021 19:33:53 GMT
فولاد مبارکه از افتخارات نظام مقدس جمهوری اسلامی و قله‌های اقتصادی کشور است از این رو باید از دستاوردهای این شرکت که با اتکا به توانمندی‌های داخلی به بار نشسته است به خوبی صیانت کرد.
Sun, 11 Apr 2021 19:28:51 GMT
برنامه زنده گفتگوی ویژه خبری سیمای اصفهان پنج شنبه ۱۹ فروردین ماه به دستاوردهای ذوب آهن اصفهان در حوزه بومی سازی در سال ۹۹ پرداخت . در این برنامه مهدی نصر معاون برنامه ریزی و توسعه ذوب آهن اصفهان به عنوان میهمان حضوری و مرتضی شیرین پرور مدیر تحقیق و توسعه این شرکت از طریق ارتباط مجازی به سوالات مجری برنامه پاسخ دادند .
Sun, 11 Apr 2021 19:26:51 GMT
مدیر مجتمع سنگ آهن سنگان اعلام کرد: در راستای افزایش تولید سنگ آهن دانه بندی به منظور تامین خوراک کارخانه های ذوب و فولادسازی داخل، تولید سنگ آهن دانه بندی سنگان تا 2.6 میلیون تن طی امسال افزایش می یابد.
Sun, 11 Apr 2021 19:23:30 GMT
محسن شیرازی مدیر تولید و توزیع برق شرکت گفت: با تلاش مجدانه کارکنان نیروگاه های ذوب آهن در فصل تابستان سال گذشته علاوه بر تأمین برق مصرفی کارخانه، حدود ۱۲۴۰۰ مگاوات ساعت برق به مدیریت شبکه برق کشور فروخته شد. ضمن این که با پیک سایی انجام شده حدود ۵ میلیارد و ۷۵۰ میلیون تومان تخفیف در قبض برق شرکت ذوب آهن از طرف شرکت برق منطقه ای اصفهان لحاظ گردید.
Sun, 11 Apr 2021 19:20:41 GMT
کارکنان توانمند و پرتلاش ناحیۀ فولادسازی و ریخته‌گری مداوم فولاد خراسان، شامگاه ١٢ فروردین و بامداد روز ١٣ فروردین سال ١۴٠٠ را مشغول ثبت رکوردی کم نظیر در تولید خود بودند و توانستند در این بازه زمانی به رکورد ریخته‌گری ١۵ ذوب «پیاپی» در کارخانه فولادسازی شماره٢ این شرکت دست یابند.
Sat, 10 Apr 2021 20:20:26 GMT
انسان ارزشمندترین سرمایه یک سازمان بوده و از جنبه‌های متعددی منحصربه‌فرد است. این ارزش به میزانی است که برخی تنها دلیل رشد سازمان‌ها و جوامع را آگاهی روزافزون نسبت به این موضوع و درنتیجه تغییر نگاه مستمر به این سرمایه ارزشمند می‌دانند. بررسی سرنوشت سازمان‌ها نیز مؤید آن است که منابع انسانی در پرتو لطف پروردگار با جلوه‌های مختلفی از خلاقیت، تلاش، زحمت و پایمردی خود موجب بقای شرکت‌های بزرگ و کوچک می‌شوند. درنهایت این انسان‌ها هستند که محصولات را می‌سازند، خدمات را ارائه می‌کنند و به نیاز ذی‌نفعان با زحمات آگاهانه خود پاسخ متناسب می‌دهند، به‌گونه‌ای که بسیاری از بزرگان عرصه مدیریت به این نتیجه رسیده‌اند که برای شکل‌گیری یک سازمان موفق وجود منابع انسانی متخصص و متعهد بر همه‌چیز مقدم است. با بررسی سیر شکل‌گیری نظرات مدیریتی نیز می‌توان به این نتیجه رسید که نگاه به منابع انسانی به‌عنوان منبع اصلی خلق ارزش با پیشرفت دانش بشر در حوزه‌های مختلف فناوری بر نگاه‌های دیگر غلبه یافته است.
Sat, 10 Apr 2021 20:13:50 GMT