فرمینگ عرشه فولادی گام ۶۵ میلی متر

فرمینگ عرشه فولادی گام ۶۵ میلی متر
فرمینگ عرشه فولادی گام ۶۵ میلی متر

فرمینگ عرشه فولادی گام ۶۵ میلی متر

 

عرشه فولادی یا متال دک سازه ای است فولادی که برای اجرا و نصب سقف ساختمان ها کاربرد دارد. با شیار و  خم های خاصی که دارند به سهولت در ساختمان به جای سقف های قدیمی نصب شده و با توجه به اینکه داخل این شیارها با بتون آماده پر می شود سرعت اجرا و امنیت ساختمان با هیچ تکنیکی قابل مقایسه نیست.

این فرمینگ بنا به درخواست مشتری بر روی ورق گالوانیزه از ضخامت  0/50   تا  1/25  میلی متر  و عرض 1000 و 1250 میلی متر انجام می پذیرد .

 

 

مزایا و فواید : 

⦁    نصب آسان و کیفیت و سرعت بالای اجرا در ساختمان های در حال ساخت

⦁    سقف عرشه فولادی سبک تراز سقف های تیرچه بلوک و کامپوزیت

⦁    کاهش ابعاد و آرماتور فونداسیون

⦁    ایجاد یک سقف یکپارجه و همگن و کاهش ارتعاشات سقف    

⦁    امکان بتن ریزی همه سقف ها به صورت همزمان و کاهش حجم بتن مصرفی سقف

⦁    به طورکلی استفاده از سقف عرشه فولادی باعث کاهش زمان اجرا، پرت مصالح ، هزینه های جاری ودرنتیجه کاهش کلی هزینه های پروژه می شود .

موارد استفاده :

⦁    کاربرد اصلی عرشه فولادی برای سقف های ساختمان است. برای سقف های ساختمان با تعداد طبقات بالا (برج ها) سرعت ، امنیت و کیفیت اجرا بسیار کاربردی است.

⦁    دارای سطح زیرین یکدست ویکنواخت ، که درکاربری هایی نظیرپارکینگ می توان این سقف هارابدون هیچگونه پوشش سقف کاذب بکار برد

تفاوت عرشه فولادی گام ۶۵ میلی متر با ۷۵ میلی متر :

عرشه فولادی گام ۶۵ میلی متری جهت سبک سازی ساختمان و کم شدن هزینه بتن ،  در سقف هایی که بار کمتری را تحمل میکنند مانند راه پله ها مورد استفاده قرار میگیرد و عرشه فولادی گام ۷۵ میلی متر در سقف های اصلی با مقاومت بالاتر که بار بیشتری را باید تحمل کنند مورد استفاد قرار میگیرد و هزینه بتن آن بیشتر است .

نمونه پروژه های عرشه فولادی :