حضور فولادیار کوروش در بیستمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو

بیستمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو

بیستمین دوره از نمایشگاه بین المللی متافو در تاریخ 3 آذر 1402 و در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران آغاز شده است و فولادیار کوروش به عنوان یک شرکت با سابقه در حوزه فولاد، در این نمایشگاه حضور دارد. بیستمین نمایشگاه بین المللی متالوژی، فولاد، صنایع معدنی و فلزات غیر آهنی با حضور مقامات عالی رتبه دولتی برگزار شده است و از طریق آن فعالان و صاحب نظران در این زمینه می توانند با یکدیگر ارتباط بگیرند.

این رویداد با حضور تعداد زیادی از شرکت های داخلی و خارجی از کشورهایی مانند چین، اسپانیا و … در فضای نمایشگاه بین المللی تهران از 3 تا 6 آذر ماه 1402 برگزار می شود. فولادیار کوروش نیز به عنوان یکی از فعالین حوزه فولاد در غرفه A05 و سالن 38B این نمایشگاه حضور دارد و دستاوردهای خود را ارائه می کند.

بخش های فعال در بیستمین نمایشگاه متافو

نمایشگاه متافو سال گذشته با استقبال گسترده ای روبرو شد و تاییدیه اتحادیه جهانی نمایشگاه‌های بین‌المللی(UFI) را به دست آورد. 450 شرکت از 17 کشور مختلف در 20501 متر مربع از فضای این نمایشگاه حضور داشتند و قابلیت های فنی، نوآوری ها و دستاوردهای خود را عرضه کردند. بخش های فعال این نمایشگاه به شرح زیر هستند:

  • آهن و فولاد که مواد اولیه و مواد معدنی، کارخانجات آهن و فولاد، فولاد خام و آلیاژ‌های آهن، تجهیزات، انواع محصولات فولادی و ماشین ‌آلات صنایع فولاد را شامل می شوند.
  • کوره‌ها، نسوزها و سرامیک‌های صنعتی، بخشی که انواع کوره‌های صنعتی، سرامیک‌ها، نسوز‌های شکل‌دار و بی‌شکل، عایق‌ها و مواد الیافی، قطعات و تجهیزات نسوز در آن جای می گیرند.
  • ریخته‌گری، قالب‌سازی، آهنگری و ماشین‌کاری که بخشی شامل انواع روش‌های ریخته ‌گری، آهنگری و فورج، قالب‌سازی و انواع قالب‌ها، ماشین‌ کاری و دریلینگ، جوشکاری و تجهیزات جوش، آبکاری و پوشش ‌دهی و انواع روش‌های برشکاری می باشد.
  • پروژه‌های صنعت و معدن، بخش دیگری از این نمایشگاه است که انواع پروژه‌های معدنی، صنایع فولاد و فلزات غیرآهنی، پروژه‌های نیروگاهی، پروژه‌های راهسازی و عمرانی،تکمیل پروژه و طرح‌های توسعه‌‌ای، پروژه‌های تحقیقاتی صنعتی، سرمایه ‌گذاری و تامین مالی پروژه، خدمات پیمانکاری، بیمه، مشاوره و… را شامل می شود.
  • فلزات غیرآهنی، بخش مهمی از متافو است که آلومینیوم، مس، سرب، روی و انواع فلزات گرانبها شامل طلا، نقره، پلاتین و تیتانیوم، اکتشاف و استخراج فلزات غیرآهنی، فرآوری فلزات و تولید محصولات فلزی غیرآهنی در آن قرار داده می شوند.
  • معدن و صنایع معدنی، آخرین بخشی است که معرفی می کنیم و مواد معدنی فلزی و غیر فلزی، انواع زغال سنگ و کک، مشاوره و ژئوتکنیک، اکتشاف، حفاری و استخراج، انواع تجهیزات معدن، ماشین ‌آلات سنگین، کائه ‌آرایی و فرآوری، پیمانکاری معادن در این دسته بندی قرار می گیرند.

شرکت تولیدی و صنعتی فولادیار کوروش، به عنوان یکی از فعالین در حوزه فولاد و تولیدکننده مصنوعات فولادی در بیستمین نمایشگاه بین المللی ایران متافو تهران، با هدف ارائه محصولات و دستاوردهای خود شرکت کرده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

به بالای صفحه بردن