تکنولوژی خط تولید

تکنولوژی خط تولید فولادیار کوروش

تکنولوژی خط تولید

شرکت تولیدی فولادیار کوروش، جهت تحقق خواسته های مشتری و تولید محصولات، از خطوط تولید پیشرفته، ماشین آلات و تجهیزات به روز در این صنعت و دانش مهندسان و متخصصان ایرانی استفاده می نماید.

خطوط تولید برش طولی:

خط تولید برش طولی شرکت فولادیار کوروش، جهت ارائه محصولات متنوع در ابعاد و ضخامت های مختلف، شامل تجهیزات و قابلیت های زیر می باشد:

 • خط تولید برش طولی از ماشین آلات و تجهیزاتی بهره می برد که امکان برش ورق در عرض ها و طول های مختلف را دارد.
 • این تجهیزات قابلیت برش ورق از ضخامت 0.14 میلیمتر تا ضخامت 5 میلیمتر را دارند.

خط تولید برش طولی، جهت پاسخ گویی نیاز مشتریان، دارای 4 ماشین و تجهیزات مربوطه با قابلیت ها و سرعت تولید متفاوت می باشد. این خطوط متشکل از تجهیزات به روز داخلی و خارجی برای ارائه محصول با کیفیت هستند.

خطوط تولید برش عرض (رشته بری):

خط تولید برش عرضی شرکت فولادیار کوروش برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان و تولید محصولات متنوع در این زمینه، از پیشرفته ترین خط تولید در این بخش استفاده نموده است تا بتواند محصولات با کیفیت بالا و در زمان مناسب به مشتریان ارائه نماید.

خط تولید رشته بری دارای قابلیت ها و توانمندی های زیر می باشد:

 • خط تولید برش عرضی (رشته بری) از ماشین آلات و تجهیزاتی بهره می برد که امکان برش ورق در عرض ها و ضخامت های مختلف را دارند.
 • این تجهیزات قابلیت برش ورق از ضخامت 22.0 میلیمتر تا ضخامت 2 میلیمتر را دارند.
 • خط تولید برش عرضی با قابلیت برش ورق ها در عرض های مختلف از عرض 30 میلیمتر تا 1000 میلیمتر می باشد. این خط با امکانات به روز و پیشرفته، برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان طراحی شده است.

خطوط تولید محصولات فرمینگ:

خطوط تولید محصولات فرمینگ شرکت فولادیار کوروش، برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان و تولید محصولات متنوع در این زمینه، با قابلیت تولید فرم های متنوع، با بهترین کیفیت و بالاترین دقت، راه اندازی و بهره برداری شده است.

خطوط تولید محصولات فرمینگ، شامل تجهیزات و امکانات زیر با قابلیت های مختلف می باشند:

 • این خط برای تولید محصولات متنوع از تعداد 7 خط تولید و تجهیزات مختلف با قالب های مخصوص، بهره می برد.
 • خط تولید محصولات کرکره، در سه نوع مختلف شامل کرکره سینوسی طرح A، کرکره سینوسی طرح B و کرکره ریز می باشد.
 • خطوط تولید کرکره، قابلیت تولید محصولات از ضخامت های 16.0 میلیمتر تا 0.25 میلیمتر در طول های مختلف و با بهترین کیفیت و استاندارد ها را دارا می باشند.
 • خطوط تولید محصولات شادولاین، در دو نوع با قابلیت تولید محصول با ضخامت های متفاوت تشکیل شده است. این خطوط امکان تولید شادولاین در دو نوع شادولاین طرح جدید و شادولاین طرح سنتی می باشد.
 • خطوط تولید شادولاین، قابلیت تولید محصولات از ضخامت 0.8 میلیمتر تا ضخامت 0.25 میلیمتر را دارند.
 • خط تولید محصولات ذوزنقه، با بهره گیری از ماشین آلات به روز و قالب های استاندارد، امکان تولید محصولات با ضخامت های مختلف از ضخامت 0.8 میلیمتر تا ضخامت 0.25 میلیمتر را دارد.
 • خط تولید محصولات لمبه، با بهره گیری از ماشین آلات به روز و قالب های استاندارد، امکان تولید محصولات با ضخامت های مختلف، از ضخامت 7.0 میلیمتر تا ضخامت 0.25 میلیمتر را دارد.

  خطوط تولید محصولات فرمینگ، با بهره گیری از دانش فنی روز و متشکل از تجهیزات و ماشین آلات به روز و قالب های استاندارد، اقدام به تولید نیاز های مختلف مشتریان در این زمینه، نموده است.

 •  

خطوط تولید محصولات عرشه:

خطوط تولید محصولات عرشه فولادی شرکت فولادیار کوروش، با قابلیت تولید عرشه با گام های 65 میلیمتر و 75 میلیمتر، با بهترین کیفیت و بالاترین دقت، مطابق با استاندارد های صنعت ساختمان، ایجاد شده است.

خطوط تولید محصولات عرشه فرمینگ شامل تجهیزات و امکانات زیر با قابلیت های مختلف می باشند:

 •  این خط از تعداد 2 خط تولید و تجهیزات مختلف با قالب های مخصوص برای تولید محصولات عرشه بهره می برد.
 •  خط تولید عرشه، قابلیت تولید محصولات با گام های 65 میلیمتر و 75 میلیمتر و با ضخامت های مختلف از ضخامت 0.6 میلیمتر تا ضخامت 1.15 میلیمتر را دارد.

خطوط تولید محصولات عرشه، با بهره گیری از تجهیزات و ماشین آلات به روز و قالب های استاندارد و دانش فنی روز امکان پاسخ گویی به نیاز مشتریان در این زمینه را دارند.

خطوط تولید محصولات سفال:

خطوط تولید محصولات سفال شرکت فولادیار کوروش، با قابلیت تولید محصولات با فرم های متنوع و با بهترین کیفیت و بالاترین دقت، برای پاسخ گویی به نیاز مشتریان طراحی و راه اندازه شده است.

خطوط تولید محصولات سفال شامل تجهیزات و امکانات زیر با قابلیت های مختلف می باشند:

     این خط از تعداد 3 خط تولید و تجهیزات مختلف با قالب های مخصوص برای تولید محصولات متنوع بهره می برد.

 • خط تولید محصولات سفال طرح جنوا دو خط (طرح سفال ایتالیایی) قابلیت تولید محصولات از ضخامت های 0.3 میلیمتر تا ضخامت های 0.8 میلیمتر، با بهترین کیفیت و مطابق استاندارد را دارد.
 •  خط تولید محصولات سفال طرح جنوا سه خط (طرح سفال فرانسوی) قابلیت تولید محصولات  از ضخامت های 0.3 میلیمتر تا ضخامت های 0.8 میلیمتر، با بهترین کیفیت و مطابق استاندارد را دارد.
 • خط تولید محصولات سفال طرح پالرمو (طرح سفال سوئدی) قابلیت تولید محصولات از ضخامت های 0.3 میلیمتر تا ضخامت های 0.8 میلیمتر با بهترین کیفیت و مطابق استاندارد را دارد.

خطوط تولید محصولات فرمینگ سفال، متشکل از تجهیزات و ماشین آلات به روز و قالب های استاندارد و با بهره گیری از دانش فنی روز اقدام به تولید نیاز های مختلف مشتریان در این زمینه با بلاترین کیفیت را دارند.

به بالای صفحه بردن